Після хімічної атаки в Солсбері Великобританія вважає, що країні життєво необхідно наростити свої оборонні можливості, щоб протистояти подібним загрозам і забезпечити безпеку народу.

Уряд Великобританії оголосив про плани додати 1,13 мільярда доларів до бюджету Міністерства оборони на наступний фінансовий рік. Про це повідомляє Defense News.

Зазначається, що заява про збільшення фінансування пов'язана зі звинуваченнями на адресу Росії з боку Британії і НАТО в замаху на вбивство екс-шпигуна Сергія Скрипаля з використанням нервово-паралітичної речовини.

Уряд Великобританії вважає, що сьогодні фінансування не вистачає для забезпечення нормального функціонування британських військових.

"Робота з відновлення нових атомних підводних човнів світового класу у Великобританії залишиться в розкладі, і це ще одна ознака глибокої прихильності уряду справі збереження нашої країни", - сказала прем'єр-міністр Тереза ​​Мей.

Більша частина фінансування буде взята з резервного фонду для програми підводних човнів Dreadnought, оголошеної в Стратегічному огляді обороноздатності і безпеки 2015 року.

"Захист - це дорога справа, якщо ви перебуваєте в прем'єр-лізі. І ми сповнені рішучості залишитися в прем'єр-лізі", - сказав заступник начальника штабу оборони Гордон Мессенджер.

Додати коментар


Захисний код
Оновити