Тяньгун-1 впала над південною частиною Тихого океану. Більша частина уламків станції, яка пробула в космосі більше шести років, згоріла під час входження в атмосферу.

Детальніше: Космічна станція Китаю увійшла в атмосферу Землі

Щоб вплинути на Facebook в цьому питанні, необхідно законодавчо закріпити відповідальність за публікацію подібних матеріалів, пише Sunday Times.

Детальніше: Facebook зберігає антисемітські пости - ЗМІ

Заводчик змій приніс незвичайну двоголову рептилію до ветеринара. Після того, як змії було зроблено рентген, у неї виявилося два серця.

Детальніше: Двоголову змію з двома серцями зняли на відео

Більш ніж 130 дельфінів-гринд загинули, викинувшись на берег в затоці Хемелін на південно-західному узбережжі Австралії. Дельфіни перебувають на мілководді.

Детальніше: В Австралії на берег викинулися дельфіни

Відходи життєдіяльності людини є однією з найсерйозніших причин забруднення водойм навколо найвищої гори Сполучених Штатів - Деналі.

Детальніше: Вчені заборонили справляти нужду на найвищій горі США

GOES-S оснащений обладнанням, що дозволяє вести спостереження за Землею і Сонцем. Супутник допоможе отримувати більш точну інформацію про стихійні лиха.

Детальніше: США запустили ракету-носій Atlas V з метеосупутником

Землетрус магнітудою 6,0 стався в морі Банда біля берегів Індонезії. Даних про жертви, постраждалих або руйнування наразі не надходило.

Детальніше: Біля берегів Індонезії стався сильний землетрус

Причиною заборони стала смерть новонародженої дитини, яку прищепили болгарською вакциною. Проте заборона носить тимчасовий характер.

Детальніше: В Україні заборонили болгарську вакцину через смертельний випадок

Членистоногого передали співробітникам австралійського зоопарку. Павук належить до виду Сіднейських лейкопаутинного, і визнаний найбільшим за всю історію спостережень.

Детальніше: Найбільшого отруйного павука в світі зняли на відео

Смартфон отримав характерну монобрівку і вертикальну подвійну камеру, як у яблучного флагмана. Офіційний реліз пристрою очікується 27 березня цього року.

Детальніше: З'явилося нове фото двійника iPhone X від Huawei

Йдеться про нову версію найбільшого iPhone, оновлений iPhone X і його бюджетну версію зі збереженням ключових функцій флагманської моделі.

Детальніше: Apple випустить одразу три нових iPhone - Bloomberg

Презентація бананофона з легендарної Матриці відбулася в рамках виставки MWC 2018 у Барселоні. Гаджет підтримує LTE-зв язок і підтримує сучасні програми.

Детальніше: Відроджений Nokia 8110 представили офіційно

Виробник вакцини - італійська компанія Фідія Фармацеутіці С.П.А. А упаковкою і випусковим контролем якості займалася російська фірма Сміт Кляйн Бічем-Біомед.

Детальніше: В Україні заборонили партію вакцини від кору

У багатьох регіонах країни температура вночі знизиться до 25 ° морозу. А в горах Івано-Франківської та Закарпатської області очікується значна лавинна небезпека.

Детальніше: Українців попередили про посилення морозів

Apple перенесе дані китайських користувачів хмарного сховища iCloud у дата-центр у Китаї, саме цього вимагає законодавство країни.

Детальніше: Apple перенесе дані китайських користувачів у Китай

Запуск відбувся 22 лютого о 16:17 за київським часом з військово-повітряної бази Ванденберг. Запуск відбувся із четвертої спроби. До цього його три рази переносили.

Детальніше: SpaceX запустила ракету зі супутниками для глобального інтернету

У Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській і Луганській областях вночі 23 лютого температура опуститься до 15-20 градусів морозу.

Детальніше: Українцям обіцяють морози до -20

В агентстві впевнені, що глобальний запас електромобілів до 2040 року перевищить 1 млрд, або більше половини автомобілів на дорогах. А щорічні продажі електрокарів до 2025 року можуть досягти 10 млн.

Детальніше: Електромобілі стали загрозою для попиту на нафту - Fitch

У Британії чоловік знайшов у своєму саду акулу

Детальніше: У Британії чоловік знайшов у своєму саду акулу

Прем єра автомобіля очікується 21 лютого. У ролику автомобіль фігурує лише мигцем, проте в Мережі також з явилися фото оновленого універсала.

Детальніше: Новий універсал Volvo V60 засвітився на відео