Продюсер і співачки зняли ремікс кліпу на трек Меладзе Притяженья больше нет. Це остання робота групи SEREBRO в такому складі.

Виконавець і продюсер Максим Фадєєв спільно з групою Серебро зняли новий кліп. Робота створена на хіт, написаний 13 років тому Костянтином Меладзе Притяженья больше нет. Відео з'явилося на YouTube-каналі MALFA.

Власну версію бачення треку, виконаного Меладзе і ВІАГрою, 50-річний співак записав зі старим складом групи SEREBRO. Відомо, що з січня 2019 року соліст колективу Ольга Серябкіна будуватиме сольну кар'єру під псевдонімом Molly.

У ролику всі виконавці з'являються окремо на тлі буденних сірих пейзажів. І тільки в самому кінці кліпу вони збираються разом. Слова з назви треку дівчата демонструють, "піднявшись" над землею.

У кліпі з'являється Костянтин Меладзе. Користувачі мережі вважають це символом - нібито Меладзе знайшов собі наступника і "передає йому естафету".

Сам ролик користувачам сподобався, вони назвали його "свіжим" і "новим звучанням". За два дні ролик набрав більш як 1,7 мільйона переглядів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити