Ринок частково відновив позиції після істотного зниження, що спостерігалося наприкінці січня 2018 року на тлі сигналів зростання видобутку нафти в США.

Детальніше: Нафта дорожчає і торгується вище за 65 доларів

Українці в 2017 році здійснили понад 3 млрд операцій з використанням платіжних карток. Всього подібних покупок здійснили на суму 2,125 трлн гривень.

Детальніше: В Україні зріс обсяг безготівкових розрахунків

Керівник місії МВФ в Україні Рон Ван Роден вважає, що Україна має починати продавати державні підприємства, щоб поліпшити ситуацію в економіці.

Детальніше: МВФ квапить Україну з приватизацією

За оцінками Forbes, статок Павла Дурова складає не менше $1,7 млрд. У список Forbes Павло Дуров вперше увійшов у квітні 2016 року. Тоді його статки оцінювалися в $600 млн.

Детальніше: Дуров став доларовим мільярдером - Forbes

Юрист і секретар ірландського лоукостера Ryanair Юліуш Коморек розповів про плани авіакомпанії вийти на український ринок. Згідно з планами, Ryanair здійснюватиме вильоти з Києва і Львова.

Детальніше: У Ryanair розповіли про вихід на український ринок

За результатами вчорашніх торгів, ринкова вартість Amazon склала $702,46 млрд. Водночас компанія Microsoft оцінюється в $700,56 млрд.

Детальніше: Amazon вперше обігнала за капіталізацією Microsoft

Росія планує зупинити господарську діяльність на Одеському газовому родовищі, яке забезпечує Крим майже половиною власного видобутку газу, через суд з Україною.

Детальніше: Росія зупинить видобуток газу в Криму - ЗМІ

Деякі мережі автозаправних станцій за останню добу знизили ціни на бензин і дизельне паливо аж до 1 грн за літр. Найбільше опустила ціни мережа Овіс.

Детальніше: Падіння цін на АЗС триває

Почавши свій шлях в Україні у 2001 р. як банк для фінансування мікробізнесу, у важкому 2014 р. “ПроКредит Банк” вирішив переорієнтуватися на роботу із більш великим бізнесом. 

Детальніше: ПроКредит Банк — унікальна для вітчизняного ринку фінансова установа

У рейтинг країн, де комфортно живеться пенсіонерам, увійшли 80 держав. Україна опинилася на 72-му місці. У Росії показник ще гірший - передостаннє, 79-е місце.

Детальніше: Україна - у топ-10 найгірших країн для пенсіонерів

Гривневі депозити фізичних осіб скоротилися на 1,846 мільярда гривень або 0,8%. Сумарний портфель роздрібних депозитів знизився до 232,923 млрд грн.

Детальніше: Українці забрали майже два мільярди гривень з банків в січні

Торік експорт до Євросоюзу здійснили понад 14 тисяч компаній, на 734 компанії більше, ніж в 2016 році. Статистика торгівлі з ЄС зазнала відчутних позитивних змін.

Детальніше: На ринок ЄС вийшли понад 14 тисяч компаній з України

Серед гастарбайтерських грошових переказів з великою перевагою лідирують українці. На їхню частку припадає 91% від усіх трансакцій за кордон.

Детальніше: Українські гастарбайтери за дев'ять місяців вивели з Польщі $4 млрд

За словами міністра фінансів, стратегію розвитку нині державного ПриватБанку оновили, тому вже через п ять років його планують продати.

Детальніше: Стало відомо, коли ПриватБанк віддадуть у приватні руки

Біткоїн продовжує зростати і вже вище $ 8000

Детальніше: Біткоїн продовжує зростати і вже вище $ 8000

У столичних обмінних пунктах продовжують дешевшати євро та долари. Так, американська валюта в середньому подешевшала на 6 копійок, а євро - на 16 копійок.

Детальніше: У київських обмінниках продовжує дешевшати валюта

За зловживання домінантним становищем на ринку Індія оштрафувала Google на $ 21 млн. Компанія видавала результати пошукових запитів таким чином, щоб збільшувати відвідуваність власних сервісів.

Детальніше: Індія оштрафувала Google на $ 21 млн

Торги на Американській фондовій біржі в середу, 7 лютого 2018 року, закінчилися зниженням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Детальніше: Фондовий ринок США закрився зниженням

Курс біткоїна за добу зріс більш ніж на $1000 і зараз торгується на позначці $7372. Перша сотня інших криптовалют також демонструє впевнене зростання.

Детальніше: Біткоїн повернувся до зростання і перевалив за $7000

Російські олігархи починають зіштовхуватися з додатковими перевірками через потрапляння в так званий кремлівський список , підготовлений владою США.

Детальніше: Учасники "кремлівської доповіді" наткнулися на проблеми - ЗМІ