На відміну від традиційного рейтингу найбагатших бізнесменів РФ, у цьому списку враховуються тільки живі гроші, які були отримані від продажу активів або у вигляді дивідендів.

Детальніше: Forbes представив новий рейтинг російських мільярдерів

Близько 60 000 осіб отримують в Україні зарплату в розмірі понад 55 000 гривень. При цьому топ-менеджери низки держкомпаній від одного до декількох мільйонів гривень.

Детальніше: У Кабміні розповіли, скільки українців отримують високу зарплату

Обсяг взаємної торгівлі товарами і послугами між Україною та Латвією зріс минулоріч на 27% з позитивним для нашої країни сальдо в 102,6 млн дол.

Детальніше: Україна наростила торгівлю з Латвією

Аналітики зазначають, що зниження цін відбулося через зростання тижневих запасів сировини в США, що перевершило прогнози. Крім того, зміцнення позицій долара також зіграло проти ринку.

Детальніше: Ціни на нафту опустилися нижче за 65 доларів

Середній приріст видобутку нафти в США з початку 2018 року, за щотижневими даними, становить 70 тисяч барелів на добу. Це в 3,5 рази більше, ніж на початку 2017 року.

Детальніше: Ціна на нафту опустилася нижче за 67 доларів

Ціни на чорне золото зростають за рахунок суворої дисципліни Саудівської Аравії, ослаблення побоювань щодо перевиробництва нафти в США і перебоїв поставок з Лівії.

Детальніше: Ціна на нафту піднялася вище за 67 доларів

Біткоїн, після нетривалого зростання, повернувся до падіння. За добу перша криптовалюта відчутно подешевшала і зараз торгується на позначці в $10 040.

Детальніше: Курс біткоїна повернувся до $10 000

Ринок частково відновив позиції після істотного зниження, що спостерігалося наприкінці січня 2018 року на тлі сигналів зростання видобутку нафти в США.

Детальніше: Нафта дорожчає і торгується вище за 65 доларів

Українці в 2017 році здійснили понад 3 млрд операцій з використанням платіжних карток. Всього подібних покупок здійснили на суму 2,125 трлн гривень.

Детальніше: В Україні зріс обсяг безготівкових розрахунків

Керівник місії МВФ в Україні Рон Ван Роден вважає, що Україна має починати продавати державні підприємства, щоб поліпшити ситуацію в економіці.

Детальніше: МВФ квапить Україну з приватизацією

За оцінками Forbes, статок Павла Дурова складає не менше $1,7 млрд. У список Forbes Павло Дуров вперше увійшов у квітні 2016 року. Тоді його статки оцінювалися в $600 млн.

Детальніше: Дуров став доларовим мільярдером - Forbes

Юрист і секретар ірландського лоукостера Ryanair Юліуш Коморек розповів про плани авіакомпанії вийти на український ринок. Згідно з планами, Ryanair здійснюватиме вильоти з Києва і Львова.

Детальніше: У Ryanair розповіли про вихід на український ринок

За результатами вчорашніх торгів, ринкова вартість Amazon склала $702,46 млрд. Водночас компанія Microsoft оцінюється в $700,56 млрд.

Детальніше: Amazon вперше обігнала за капіталізацією Microsoft

Росія планує зупинити господарську діяльність на Одеському газовому родовищі, яке забезпечує Крим майже половиною власного видобутку газу, через суд з Україною.

Детальніше: Росія зупинить видобуток газу в Криму - ЗМІ

Деякі мережі автозаправних станцій за останню добу знизили ціни на бензин і дизельне паливо аж до 1 грн за літр. Найбільше опустила ціни мережа Овіс.

Детальніше: Падіння цін на АЗС триває

Почавши свій шлях в Україні у 2001 р. як банк для фінансування мікробізнесу, у важкому 2014 р. “ПроКредит Банк” вирішив переорієнтуватися на роботу із більш великим бізнесом. 

Детальніше: ПроКредит Банк — унікальна для вітчизняного ринку фінансова установа

У рейтинг країн, де комфортно живеться пенсіонерам, увійшли 80 держав. Україна опинилася на 72-му місці. У Росії показник ще гірший - передостаннє, 79-е місце.

Детальніше: Україна - у топ-10 найгірших країн для пенсіонерів

Гривневі депозити фізичних осіб скоротилися на 1,846 мільярда гривень або 0,8%. Сумарний портфель роздрібних депозитів знизився до 232,923 млрд грн.

Детальніше: Українці забрали майже два мільярди гривень з банків в січні

Торік експорт до Євросоюзу здійснили понад 14 тисяч компаній, на 734 компанії більше, ніж в 2016 році. Статистика торгівлі з ЄС зазнала відчутних позитивних змін.

Детальніше: На ринок ЄС вийшли понад 14 тисяч компаній з України

Серед гастарбайтерських грошових переказів з великою перевагою лідирують українці. На їхню частку припадає 91% від усіх трансакцій за кордон.

Детальніше: Українські гастарбайтери за дев'ять місяців вивели з Польщі $4 млрд