Представники Консервативної партії Канади запропонували передати Києву партію летальної зброї на 9,5 млн доларів.

Про це повідомив депутат Палати громад Канади Джеймс Безан, інформує Радіо Свобода.

"Це - снайперські гвинтівки, приціли, кулемети С6, які використовує канадська армія, протитанкові гранатомети Карл Густав, міномети, прилади нічного бачення, деяке медичне забезпечення", - уточнив політик.
 
За його словами, ця зброя, яка була розроблена і прийнята на озброєння у другій половині ХХ століття, спочатку призначалася для курдських сил в Іраку. Їх канадські військові тренували для боротьби проти екстремістського угрупування Ісламська держава. Але рішення про передачу зброї так і не прийняли.
 
За інформацією Міноборони України, з 2014 року ЗСУ отримали від Канади технічну допомогу на 24 млн доларів - це бронежилети, каски, прилади нічного бачення, радіостанції, обладнання для розмінування.
 
Зараз в Україні в складі місії UNIFIER одночасно працюють понад двісті канадських інструкторів. Заняття проходять у восьми містах в різних регіонах країни. Крім штурмових підрозділів, навчають також снайперів, саперів, медиків, бійців Нацгвардії і Військової служби правопорядку. Всього за три роки роботи місії канадці підготували понад 7 тисяч українських військовослужбовців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити